Бабкін порівняв українців зі стадом і випустив «Зраду». Мережа лютує (ВІДЕО)

Сергій Бабкін оскандалився новим синглом

Відомий український музикант Сергій Бабкін, який неодноразово ставав фігурантом скандалів після початку повномасштабної війни, випустив пісню, де розкритикував українців за звинувачення одне одного в «зраді».

Композиція отримала відповідну назву – «Зрада» – а в рядках гіперболізовано висміюються зауваження людей.

Сам співак перебуває за кордоном і на батьківщину не повертається. Через це його самого не раз критикували та навіть ловили на співпраці з росіянами. В мережі припустили, що реліз став своєрідною відповіддю Бабкіна своїм хейтерам.

У треці «Зрада» співак висміює людей, які ображають одне одного за «випадкові» російські слова, перегляд контенту країни-терористки, відсутність постів про війну, купівлю дорогих брендів під час повномасштабного вторгнення тощо.

Все це є відсиланням до низки скандалів, в яких фігурували українські зірки, побутових сварок та просто творчим перебільшенням, як от рядки «Не маєш вуса, як у Кобзаря Тараса – зрада».

Додамо, що пісню видалили з майданчиків Facebook та Instagram. Проте незрозуміло, чи модератори соцмереж вирішили самостійно прибрати її, чи причиною стали чисельні скарги від слухачів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень