Ажіотаж довкола виготовлення закордонних паспортів у Рівненському ЦНАПі спадає

Проте, бажаючі його отримати зареєстровані на подачу документів вже до 10 жовтня

Ажіотаж щодо виготовлення біометричних паспортів для виїзду закордон спадає. І хоча у ЦНАПІ сьогодні реєструють бажаючих подати документи для оформлення закордонного паспорту у жовтні, напруга, яка відчувалася у липні поволі меншає. Говорить керівник ЦНАПу Юлія Шигорева:

Ажіотаж, є тенденція до зменшення. Я думаю, що це вже пройшла сезонність, вже люди відпочили, ведуть дітей до школи. Тому на подачу документів на виготовлення на виготовлення закордонного паспорту, ажіотаж зменшився. Щодо затримок у виготовленні. Вони є. Наразі, документ який коштує  810 гривень, який має виготовлятися за 7 робочих днів, ми його чекаємо протягом двох, двох з половиною тижнів. 

Ті ж паспорти, які мали виготовляти за 20 робочих днів, нині чекають близько півтора місяці. Зараз у ЦНАПІ видають документи тим, хто подавав на їх оформлення у перших числах липня. До слова, ДП «Поліграфкомбінат» на сьогодні має заявок на виготовлення закордонних паспортів на місяць вперед.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень