«АВВА» вирушає в турне з 5-ма новими піснями

Але турне не просте, а...

Учасник «ABBA» Бйорн Ульвеус в інтерв'ю The Times розповів, що в 2022 році група поїде в тур. Правда, самі музиканти на сцену не вийдуть –  їх «замінять» голографічні зображення.

Ульвеус поділився деякими подробицями створення голограм:

Нас фотографували з усіх можливих ракурсів і змушували гримасувати перед камерами. Вони малювали точки на наших обличчях і вимірювали голови.

Щодо музичної частини, то вокальні партії Агнети Фельтскуг й Анні-Фрід Лінгстад тепер звучать на тон нижче, але фанати «АВВА» будуть задоволені, впевнений Бйорн.

Останній раз легендарний попквартет давав концерти майже 40 років тому - в 1982 році, якщо не брати до уваги разового виступу на приватній вечірці в 2016 році. Розмови про «цифровий» тур «ABBA» з'явилися ще кілька років тому, спочатку гастролі були заплановані на 2019 рік, однак їх кілька разів переносили.

З новими піснями схожа історія. Навесні 2018 року група анонсувала дві композиції - «I Still Have Faith In You» і «Do not Shut Me Down», однак досі їх ніхто не чув, бо реліз постійно переносили. Торік стало відомо, що «ABBA» записали не два треки, а цілих п'ять. Їх можна буде почути в турне у 2022 році.

Якщо його, звісно, не перенесуть.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень