Автотроща за участі 4 авто сталася на Дубенщині. Серед потерпілих - 5 річна дитина

Рух транспорту на цій ділянці Київ-Чоп регулюють поліцейські 

У понеділок, 16 грудня, близько 18:00 на автодорозі міжнародного значення Київ–Чоп поблизу села Тараканів Дубенського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі чотирьох транспортних засобів.

За попередньою інформацією, на проїзній частині зупинилися три автомобілі — дві вантажівки Daf і Scania, а також легковик Mercedes. У цей момент водій автомобіля Volvo, 54-річний мешканець Закарпатської області, не проявив достатньої уважності та допустив зіткнення з легковим автомобілем.

Від удару Mercedes відкинуло у вантажівку Daf, що призвело до ланцюгового зіткнення.

Унаслідок автопригоди травмувалися:

  • 28-річний водій Mercedes, житель Львова;

  • його 29-річна дружина;

  • 5-річна донька подружжя.

Попередньо у потерпілих зафіксували тілесні ушкодження легкого ступеня. Усіх постраждалих оглядають медики для уточнення стану здоров’я.

Через ДТП рух транспорту на цій ділянці траси ускладнений. Регулювання здійснюють патрульні поліцейські.

Транспортні засоби зазнали значних механічних пошкоджень, частина з них перекинулася.

На місці події працюють слідчо-оперативна група поліції та рятувальники. Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження. Усі обставини дорожньо-транспортної пригоди встановлюються.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень