Автомобіль можна відкрити смартфоном

Додаток до смартфонів навесні запрезентує Volvo

Цієї весни автоконцерн Volvo представить новий додаток для смартфона, який дозволить відчинити та навіть завести автомобіль віддалено, без ключа - пише Gizmag.

Додаток буде виконувати всі функції звичайного автомобільного ключа, наприклад, відкривати двері. Насправді водіям не знадобиться навіть брати смартфон в руки, щоб розблокувати свій автомобіль. Спеціальний бездротовий сигнал, унікальний для кожного телефону, автоматично відкриє двері, тільки-но власник авто опиниться поруч з машиною.

Крім цього, додаток дозволить зберігати на смартфоні відразу кілька "цифрових" ключів. Це означає, що одна людина може отримати доступ до різних автомобілів або, наприклад, взяти одну з машин Volvo напрокат і отримати ключ віддалено. По закінченню терміну прокату ключ припиняє діяти.

Технологія буде випробувана цієї весни в прокатному сервісі Volvo Sunfleet, розташованому в аеропорту Гетеборга.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень