

В автобусі перебувало 40 громадян України
Ймовірно автобус прямував з Тернополя до Варшави, там перебувало близько 40 громадян України.
Транспорт потрапив у ДТП поблизу міста Богуславіце Сілезького воєводства на півдні Польщі.
У результаті зіткнення автобуса з двома вантажівками постраждало 16 пасажирів, шестеро з яких потрапили до лікарень, одна особа – у критичному стані, повідомляє «Укрінформ».
На автодорозі №1 поблизу міста Богуславіце Ченстоховського повіту Сілезького воєводства сталося ДТП за участю вантажівок й автобуса українського перевізника.
У ньому перебувало близько 40 громадян України. Внаслідок аварії пошкодження різного ступеня отримали 16 осіб, з яких шість осіб госпіталізовано, одна з них перебуває у критичному стані,- повідомили журналістам «Укрінформу» у консульстві.
Українські консули перебувають у контакті з місцевими органами влади і намагаються встановити перевізника.
ДТП сталася на дорозі національного значення, яку перероблено під стандарти автомагістралі, близько 15-ї години за київським часом. В результаті зіткнення вантажівки загорілися. На місце події вилетіли чотири рятувальні гелікоптери та виїхали автомобілі швидкої допомоги. Одна з вантажівок згоріла повністю.
За матеріалами «Укрінформ»
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
«Людей немає. Ми довели ситуацію до такої, що доведеться воювати – без людей», - Паоло Лумьєре
Польща будує захисну стіну на кордоні з Україною: наслідки для українців
Секретна кнопка в пралці, про яку знають не всі: полегшує прання за секунди
За 30 днів потрібно оновити: українців штрафують за «неправильні» паспорти
М’яка, як масло, і корисна для серця: риба, яку варто їсти всім людям старшого віку
У Верхівську сталася ДТП (ВІДЕО)
Підлітки впали з мотоцикла у Дубровиці (ФОТО)
«Він нас годує», - Єфремов зізнався у любові до Путіна: я клоун, а не опозиціонер (ФОТО)
У Харкові машина наїхала на немовля (ФОТО)
Бус – догори дриґом, пасажири – навіть без подряпинки: очевидці про ДТП біля Рівного (ВІДЕО)
На вулиці Дубенській зaгублено aвтомобільний номер ВК2916ВО. Він може бути в рaйон AЗС WOG.
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798