Шляховикам Рівного потрібен автобус. Через зарплати

І вони ще торік попросили владу автобус надати

Приблизно так виглядають автобуси ПАЗ

Отримає його міське шляхо-експлуатаційне управління від комунального підприємства «Спецкомбінат-ритуальна служба». Розпорядився надати автобус ПАЗ 2МП шляховикам міський голова Рівного Володимир Хомко. Хоча цей транспорт не новий (близько 20 років чи й більше), але у міському ШЕУ сподіваються його підремонтувати.   

Навіщо їм автобус – пояснив начальник міського шляхо-експлуатаційного управління Віктор Климук:

Нам такий автомобіль потрібен, щоб доставляти людей. Ми на сьогодні возимо з-під Гощі працівників. Наші мешканці не дуже хочуть йти працювати шляховими робітниками. Бо ми трохи не таку зарплату, видно, платимо - 3500-4600 гривень. Шкідливі умови - через те не хочуть йти. А та ділянка, звідки возимо людей, дуже занедбана у Гощанському районі: маршрутка не ходить.

За словами Віктора Климука, загалом у них працює 16 робітників з Гощанського району. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень