Автобіографія Оникія Богуна та сотня портретів воїнів АТО: у Рівному - виставки

До Дня Соборності

Сьогодні у Рівному до Дня Соборності відкриються дві виставки. Про це повідомляється на сайті Рівненської ОДА.

Виставка під назвою «100 років боротьби. Українська революція 1917 – 1921»  запрацює в Державному архіві області за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 8.

Відкриття о 12.30.

Працівники архіву представлять 21 банер, розроблений Українським інститутом національної пам’яті. Експозиція  в простій та цікавій формі розповідає про події Української революції. У підготовці матеріалів використано більш ніж 250 документів та фотографій.

Унікальним експонатом на виставці є оригінал автобіографії адміністративного старшини військового міністерства УНР Оникія Богуна. Документ ліг в основу 7-го тому книги «Реабілітовані історією. Рівненська область», яку під час заходу презентує член колегії Держархіву області Андрій Живюк.

Також відвідувачі зможуть ознайомитися з документами, що показують життя повіту, першу україномовну газету «Місцевий дзвін», справи діячів УНР, які в роки революції проживали на території області.

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Портрети добровольців на війні»

Відкриття о 14-ій годині.

110 портретів добровольців харківський художник, боєць добробату Сергій Пущенко, створив з натури в 5-му окремому батальйоні ДУК ПС та 5-му батальйоні УДА впродовж травня 2015-го – квітня 2017 року.

Портрети мальовані олівцем та олією. Графічні роботи вирізняє особлива характерність.

На портретах Пущенка, які він писав просто на передовій, є зовсім юні воїни і досвідчені чоловіки. На кожній картині бійці залишили свої автографи. Записи супроводжують малюнки, тож не просто розкривають характери захисників, а складають враження розмови з бійцями.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень