«Автобан!»: водій радіє відремонтованій дорозі до Білого озера (ВІДЕО)

«Вже навіть спортсмени бігають»

На сторінці rivne_1283 в Instagram опублікували відео, як водій радіє відремонтованій дорозі до Білого озера.

— Хто знає, саме в цих місцях біля заповідника був просто  жах. А зараз дивіться-но автобан який зробили! - коментує автор відео.

https://www.instagram.com/p/CVGBlOHg9j7/

У коментарях під дописом користувачі пригадують, що раніше дорога тут дійсно була жахлива:

  • bohdan_chupryna_Блин я 5 лет назад титан на мотоцикле просто покрошил по этой же дороге на белое озеро титан посыпался просто
  • natashaosijchuk Бомба ракета петарда
  • sofa_kovalchuk8 І де те літо?!))
  • _sergey_4587 Якби ще розмітку намалювали б, вдень то ще таке, а вночі як їхати?
  • k.nattaha Надіємось через села теж так буде

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень