Аваков попросив, щоб у Рівному плакало більше дітей і вручив рятувальникам ключі (ФОТО)

А ще більше дітей мають сміятися

Арсен Аваков приїхав до Рівного.

Сьогодні голова МВС відвідав полігон неподалік Рівного, де відбулися навчання силовиків.

 

Також Аваков прибув на відкриття пожежної частини на вулиці Князя Володимира, яку будували ще з 90-х. Останнім часом об'єкт вдалося завершити в межах програми «Великого будівництва». 

Окрім пожежної та диспетчерської, там розташували дитячі кімнати, тренажери та кабінет психолога, а також кризовий центр для взаємодії Служб цивільного захисту.

А ще вище – 44 квартири для рятувальників. 35 ключів від них Арсен Аваков особисто передав новим власникам службового житла та агітував подаватися на програму безвідсоткового кредитування для купівлі власних осель:

Через програму державного пільгового фінансового лізингу для співробітників ДСНС. Я прошу, аби найближчим часом кожен із вас вирішив подаватися. Зараз у нас є на це гроші.

 

Ми будемо звертатися до місцевої влади, аби вона дала нам можливість купувати у Рівному готове житло. І я дуже прошу, щоб у нас тут плакало більше дітей, і ще більше сміялося. І ви всі були щасливі.

Після очільник відомства вирушив на оглядини наступних об’єктів у Рівному.

Водночас голова Нацполіції Ігор Клименко, а також заступник міністра МВС Сергій Яровий відкрили у Рівному новий поліцейський фронт-офіс. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень