![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Переважна більшість таких осіб – погоджують на профосвіту та роботи тимчасового характеру
Послугами Рівненської обласної служби зайнятості у січні-квітні 2019 року скористались 549 безробітних з-поміж демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції.
Серед цієї кількості АТОвців 479 осіб мали право оформити виплати по безробіттю.
Всього за 4 місяці поточного року працевлаштовано 86 осіб, проходили професійне навчання 46 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 17 осіб. Профорієнтаційними послугами скористалися 481 безробітний військовий.
- Станом на 1 травня 2019 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 21 безробітний із числа внутрішньо переміщених осіб та 335 безробітних з-поміж учасників АТО, — сказав директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.
З початку року послуги служби зайнятості отримували 72 особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. З них 38 осіб мали статус безробітного, отримували допомогу по безробіттю 31 особа, 13 переселенців були працевлаштовані та 5 - проходили професійне навчання.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На Рівненщині на одну вакансію - 5 безробітних
Четверо осіб на одне місце: про вакансії та роботодавців на Рівненщині
І переселенцям, і учасникам АТО знаходять роботу у Рівному
Половина безробітних Рівного не здатна конкурувати на ринку праці
Скільки людей за цей рік працювали на громадських роботах
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК