АТОвці будуть шукати «нечесних» прокурорів методом анкетування

Згідно з наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка відтепер всі прокурори повинні будуть заповнити певні «анкети доброчесності»

Мова іде про анкету доброчесності, яку прокурори подають до підрозділу внутрішньої безпеки ГПУ, а потім ці документи оприлюднюються на сайті. Це заповнений документ, де прокурор стверджує, що не вчиняв нічого протизаконного.

Наразі створена робоча група з 23 людей, яка й перевірятиме «доброчесність» заповнення анкет. Складається вона з колишніх воїнів-АТОвців.

Анкету доброчесності повинні будуть заповнювати всі прокурори. Про те, що може стати приводом вже безпосередньо для перевірки, далі говорить член спілки Ради ветеранів АТО в Рівненській області Ігор Батенчук:

Приводом для проведення таємної перевірки доброчесності є лише інформація, яка свідчить про недостовірність одного або кількох тверджень, зазначених прокурором в «анкеті доброчесності». В разі наявності такої інформації будь-яка особа може надати їх до Управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури Генеральної прокуратури одним із найбільш зручних способів.

До слова, не так давно на офіційному сайті відомства з'явився новий розділ - “Таємна перевірка доброчесності”. Там можна знайти анкету доброчесності кожного прокурора і його декларацію доходів та витрат за 2015 рік (звісно, якщо вона була подана).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень