Атестацію вчителів можна перенести до кращих часів

Міносвіти попередньо пропонує дати на це рік

Міністерство освіти і науки пропонує перенести атестацію вчителів на 1 рік, якщо провести її у запланований час неможливо. Про це із посиланням на лист МОН повідомляє Освіта.ua.

Так, відповідно до Типового положення про атестацію, рішення про перенесення атестації на 1 рік можуть ухвалювати атестаційні комісії в будь-які строки та з будь-яких поважних причин.

За такими працівниками до наступної чергової атестації зберігаються встановлені попередньою атестацією кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) й педагогічні звання.

Також у Міносвіти нагадали, що успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації та є підставою для присвоєння кваліфікаційної категорії або педагогічного звання.

Зауважимо, що відсторонених через відсутність щеплення вчителів мають поновити на період війни. Окрім того, вчителі - за виникнення такої потреби — можуть працювати дистанційно — навіть з-за кордону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень