Астрологи знову заговорили про дату остаточної перемоги України

Зокрема, коли росія відведе свої війська з наших територій

Астролог Дмитро Уранус назвав дату, коли рф остаточно програє у війні з Україною і почне відводити свої війська. Втім, до цього моменту ситуація в Україні ще може загострюватися.

За словами Урануса, незабаром настане пік боротьби між Україною та росією, який триватиме до січня 2023-го:

- Вороги цієї анексії, її противники, противники росії з новими територіями, описуються сьомим будинком. Тут знак Рака і Лева. Управитель Рака, Місяць, в 10 будинку карти, в з'єднанні з серединою неба, в гармонійному аспекті з Сонцем, Венерою і Юпітером. Ці аспекти означають перемогу ворогів, успішну протидію ворогам, дає торжество і удачу ворогам. Перший і другий управитель 7 будинку Місяць і Сонце в гармонійному аспекті, що дає консолідацію між ворогами і взаємне посилення.

Він уточнив, що аспекти між Місяцем, Венерою та Юпітером дають економічну силу і фінансування. А час реалізації цього прогнозу - 1,5-2 роки, весна 2024 - кінець 2024.

Тобто не раніше як у 2024 році росія почне відвід військ з території України, переконаний астролог.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень