Астрологи назвали єдиний знак Зодіаку, якому майже ніколи не щастить: хто він?

Від цього представника зодіакального кола найчастіше відвертається успіх

На думку експертів Діва є найбільш невдачливим знаком, а все тому, що ці люди схильні до критичності, надмірного аналізу та перфекціонізму. Цим знаком керує Меркурій – планета інформації та комунікації. Здавалося б, Діва має бути природженим дипломатом, однак тут все зовсім навпаки. Бо кому хочеться спілкуватися з тим, хто постійно критикує інших, вказуючи на їхні помилки.

Саме через невміння налагоджувати контакти з іншими людьми Діви досить часто зіштовхуються з перешкодами на шляху до свого успіху.

 

А все тому, що прагнуть до ідеалу, але завжди сумніваються в собі. Їм складно ризикувати й довіряти інтуїції, що нерідко заважає скористатися сприятливими шансами, а доля дає їх достатньо.

 

Окрім того, Діви схильні брати на себе більше, ніж можуть витримати, що призводить до постійного стресу і втоми.

Астрологи наголошують, що невдачі Дів – це їхній неправильний спосіб мислення та взаємодії з іншими людьми. Цим людям варто навчитися відпускати контроль, довіряти собі та іншим людям, тоді успіх супроводжуватиме їх постійно.

Джерело: ТСН 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень