Астролог розповіла, хто з учасників «Холостячки» підходить Ксенії Мішиній

[media=209970]В п'ятницю, 18 грудня, на нас чекає дуже напружений фінал шоу "Холостячка".  Ксенії Мішиній належить вибирати між двома закоханими в неї чоловіками.

Український астролог Аріна Артуровна розповіла, хто все-таки більше підходить актрисі.

Олексій Тригубенко, дуже розумним, заповзятливим чоловіком, який вміє подати інформацію так, як її чекають інші, викликати довіру в оточуючих. Діяти він буде нишком і несподівано, щоб обійти своїх конкурентів.

Насамперед він шукає у своїй жінці партнера і підтримку. Йому подобаються красиві і дуже розумні дівчата з якоюсь загадкою. Має значення також соціальний статус партнера, тому з простою дівчиною навряд чи йому буде цікаво. Місяць у Стрільці говорить про те, що він бачить у своїй дружині вчителя, наставника і головного мотиватора в житті. Для нього важливо, щоб його партнерка завжди прагнула до розвитку, була чимось краще, розумніше за нього і надихала його на результат, - вважає Аріна.

Оточення бачить його, як спокійного і замкнутого в собі чоловіка, але у відносинах з близькими людьми він може бути досить імпульсивний і різкий у своїх словах і діях.

Так як у Ксенії теж Місяць у Стрільці, то вони обидва мають оптимістичний настрій, люблять подорожувати і націлені на ріст і просування себе в навколишньому світі. Це їх зближує і робить цікавим їх проведення часу разом.

 

В емоційній сумісності у пари є душевність, але є так само і напружений аспект, що говорить про те, що відсутня симпатія у одного з них.

А ось сексуальна сумісність має дисгармонійний аспект, бо у них різні бажання і потреби в інтимному житті. Конфліктність у парі дуже низька - це стабілізуючий фактор для відносин.

 

Сатурн Олексія робить печатку нещастя до Сонця Ксенії, що говорить про те, що чоловік буде контролювати, якось обмежувати і не сприяти просуванню жінки.

Астролог підсумувала, що Олексій та Ксенія душевно близькі люди, загальні інтереси і сприйняття світу схожі, але цього вистачить лише для того, щоб бути дуже хорошим друзями і підтримувати один одного у важку хвилину.

Олександр Еллерт має імпульсивний характер зі схильністю до нерозсудливості. При народженні у молодої людини Венера і Меркурій - знаходяться в ретроградному положенні. Цей аспект говорить про те, що людина любить займатися самоїдством, може виносити мозок партнеру, і має труднощі з визначенням вибору.

 

Є схильність залипати у відносини і неусвідомлений страх бути відкинутим. Людина магнетично приваблива для протилежної статі, має мінливі смаки і потреби. Висока ступінь влюбливості. Олександру подобаються сексуально-магнетичні дівчата, відкриті і легкі в спілкуванні, - вважає астролог.

Астролог вважає, що для Олександра важлива пристрасть і інтимна близькість у стосунках. Також йому важливо отримати певну вигоду. Це може бути емоційне підживлення від партнера, матеріальний статус і так далі.

У психологічній сумісності у Олександра і Ксенії присутня квадратура двох Місяців, що говорить про відсутність розуміння один одного, кожен перетягує ковдру на себе, але при цьому вони люблять поговорити один з одним.

 

А ось в сексуальній сумісності присутній аспект пристрасті - це дуже підігріє початковий етап відносин і їм буде цікаво разом проводити вечори. Конфліктність у парі під високою напругою, так як будуть присутні постійні несправедливі звинувачення на адресу один одного. І завершує сумісність печатка нещастя від чоловіка до жінки, її емоційного стану. Це може призвести до емоційного виснаження і пригніченості.

У стосунки можуть бути дуже пристрасними і яскравими, але нетривалими, проте для побудови сімейного щастя цього недостатньо.

Джерело: РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень