Рівненські рятувальники черпають досвід у Польщі (15 ФОТО)

Нині там група вогнеборців з робочим візитом

Нині з 1 по 4 березня рятувальники Рівненщини перебувають з робочим візитом у місті Наленчув Люблінського воєводства Республіки Польща.

Основною метою поїздки є вивчення досвіду по влаштуванню дитячих класів з пожежної безпеки та функціонування добровільної пожежної охорони.

Рівняни ознайомилися з роботою пожежного класу Огнік, що діє при державній пожежній частині міста Красностав та пожежного класу, діє при пожежній частині міста Люблін.

Польські вогнеборці охоче ділилися досвідом з рівненськими колегами.

Активна співпраця між рівненськими і польськими вогнеборцями триває вже не один рік і дає свої хороші результати у сфері безпеки громадян двох братніх країн.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень