«Антитіла» презентували сингл «Не сумуй»

Пісню, лідер групи Тарас Тополя записав разом із ветераном чотирьох війн у рамках проекту проекту #ПісніВійни

«В той день, коли закінчиться війна...» - такими словами розпочинаються куплети пісні «Не сумуй», яка стала другим синглом масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, мета якого – зберегти для української історії сучасну фронтову пісенну творчість. Автором «Не сумуй» є десантник, ветеран чотирьох воєн (від Афганістану), боєць АТО Олександр Рожко. У проекті #ПісніВійни ця композиція зазвучала у роковому аранжуванні і в дуеті з лідером популярного гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Для обох виконавців це унікальний досвід співпраці.

Пісня «Не сумуй» народилася власне з цієї однієї фрази - її Олександр Рожко щоразу казав своїй дружині Олені, коли йшов на війну.

Не кожному в житті випадає нагода послужити своїй Батьківщині. Горджуся тим, що у мене така нагода є. Тільки зараз, під час війни на сході України, я зрозумів, чому Господь зберіг мені життя в Афгані, - для того, щоб через тридцять років я зміг захистити свою країну, свою сім`ю і свою націю, розповідає Олександр, з позивним Голос.  

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя не вагався, коли отримав пропозицію приєднатися до проекту #ПісніВійни: пісня «Не сумуй» одразу знайшла відгук у його серці.

Треба пам’ятати все те, що сталося протягом останніх двох з половиною років. І саме пісня буде тим Ноєвим ковчегом, який нестиме пам'ять про ці події для майбутніх поколінь – у словах, у музиці, в голосах. Через роки наші діти та внуки дізнаватимуться з пісень, як жили українці, коли в Україні була війна… Пісня – це своєрідний месседж у майбутнє, - каже Тарас.  

До кінця 2016-го у рамках проекту #ПісніВійни готуються прем’єри ще трьох синглів – це також будуть пісні, написані українськими захисниками і записані у дуетах зі знаними артистами: Арсеном Мірзояном, Фомою із гурту «Мандри» та вокальною формацією «Піккардійська Терція».

Альбом планують видати до 14 жовтня 2017 р., він об’єднає близько 15-ти унікальних дуетів, які виконуватимуть пісні, створені воїнами - тими, хто мужньо пройшов війну на Донбасі і хто пережите вилив у тексти та мелодії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень