Антитерористичні навчання за участю партнерів з США розпочалися на Рівненщині

Залучена навіть Рівненська АЕС

Міжрегіональні антитерористичні навчання, за участю партнерів зі Сполучених Штатів Америки, проходять зараз на Рівненщині. Вони триватимуть з 24-30 травня 2017 року в населених пунктах Рівненської області та в оточенні Рівненської АЕС. Про це повідомляє прес-група управління СБУ в області.

Тренування, що відбудуться в умовах максимально наближених до реальних, спрямовані на підвищення рівня заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам, організовує Служба безпеки України за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, ЗСУ та органів влади і управління.

Служба безпеки України  закликає місцевих мешканців та гостей області до підвищення пильності, дотримання правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо. Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень