Антитренди манікюру, які видають несмак і пахнуть нафталіном (ФОТО)

З очей геть і з пальців геть

Сучасні тенденції манікюру можна описати трьома словами: мінімалізм, простота та універсальність. Занадто активні манікюри часто виглядають, як безглузді, «віддаючі нафталіном» і нещадні.

Подивімся, що потрібно терміново зняти зі своїх рук, ну або в крайньому разі (до запису до майстра) запакувати в рукавички:

???? Втирка на всі нігті

Здається, улюбленому тренду любительок блиску все-таки пора на пенсію.

Це дуже красиво і святково виглядає, але аж надто активно. Нігті «тотал хром» сьогодні виглядають як золоті зуби: недоречна демонстрація несмаку.

Сучасні тенденції пропонують використовувати дзеркальні та голографічні втирання максимум як акцент на один-два пальчика, і в такому разі міксувати їх з матовими нюдами або молочним відтінком.

???? Акваріумний дизайн

Безсумнівну, це мистецтво.

Не так багато сучасних майстрів готові з ним возитися, і, напевно, ще менше клієнток — сидіти так довго заради краси. Сучасний манікюр набагато простіше, універсальніше і практичніше. А такі спецефекти залишимо конкурсним роботам.

???? Акрилове ліплення

А цей тренд, схоже, помер без можливості реанімації.

Дико незручний в носінні, надмірно об'ємний декор навіває асоціації з ліпниною, такою популярною в дорогущих інтер'єрах божевільних 90-х. Естетика сумнівна, і висмикнутого під час миття волосся або порваних колготок вона точно не варта.

????Величезна довжина натуральних нігтів

Натуральні нігті ніколи не ростуть ідеально рівно.

На певній довжині (у кожної дівчини вона своя) почнуться спотворення: нігті можуть скручуватися, деформуватися гвинтом, рости вгору, убік, клювати вниз.

Частково ці проблеми можна виправити опилом форми або вибудовуванням архітектури штучним матеріалом (базою або гелем), але виглядає все одно не дуже. Тут можна або прибрати довжину до естетичної, або змоделювати штучні нігті — третього не дано. А заява «нехай криві, зате натуральні» — горда декларація того, що село з дівчини так і не вивезли.

????Все найкраще відразу

Нігті в стилі «дорого-багато» вже кілька сезонів маячать нам в Instagram з акаунтів майстрів як антитренди.

Така «Циганочка з виходом» може зіпсувати абсолютно будь-який образ — якщо не шкода грошей і репутації, можете перевірити самі.

Стрази, втирки, блискітки, наклейки в одному манікюрі навівають асоціації не те про печеру дракона Смауга, не те про глибоко Східне весілля, на яке заведено дарувати жменями золоті прикраси.

Якщо зважитеся таке спробувати, остерігайтеся зграї сорок — можуть спробувати вкрасти вас разом з нігтями!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень