Антициклон Пеґґі різко змінить погоду в Україні

Синоптик дала свіжий прогноз

Від завтра, 9 квітня, в Україні потепліє.

Справжню весняну погоду принесе в країну антициклон Пеґґі, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на синоптика Наталію Діденко.

У п’ятницю буде сухо, а температура повітря підніметься до +7...+11 градусів. Більше потепліє протягом суботи та неділі. На вихідних стовпчики термометрів підійматимуться до +12...+18 градусів.

Так що завтра якраз буде час адаптуватися від нещодавнього снігу, «мінусів», остогидлих пуховиків до веселого сонця, справжнього квітневого тепла і перших веснянок на носі.

 

Але не захоплюйтеся оманливістю перших вищих градусів, все - поступово, спокійно і згідно з актуальною атмосферою ваших вихідних, – розповіла синоптик.

Радіо ТРЕК у TelegramViber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень