Антициклон Niklas пануватиме над Україною: Яку погоду він забезпечить

Буде сухо, але вітряно

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

В Україну починає заходити тепло.

Завтра, 27 березня, у більшості областей очікується +10...+15 градусів, а впродовж тижня температура повітря підніметься до +15...+20 градусів, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Переважатиме антициклональний характер погоди. Хоча й ми будемо оточені звідусіль дощовими циклонами та фронтами, проте антициклон Niklas не пропустить опади – в усіх областях України переважатиме суха, навіть сонячна погода, – зауважила синоптик.

Разом з тим вона попередила, що в західних областях, а також на Житомирщині та Вінниччині очікуються пориви південно-східного та південного вітру до 15-22 метрів за секунду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень