Аномальне літо очікується в Україні: Синоптики попередили про «кліматичний удар»

Можливі пожежі та катаклізми

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

У 2025 році в Україні очікується незвично спекотне літо, яке може супроводжуватися посухою.

Такі погодні умови збільшать ризик пожеж в екосистемах, а також сприятимуть розвитку небезпечних погодних явищ – гроз, граду, сильних злив і шквальних вітрів.

За словами науковців, вже зараз рівень води в річках суттєво знижується. Малі водойми пересихають, а великі страждають від нестачі води. Зникнення боліт, що слугували джерелами живлення для річок, лише погіршує ситуацію.

 

Відсутність снігового покриву, який раніше допомагав наповнювати водойми, також посилює проблему, що призводить до зниження рівня підземних вод і нестачі води в криницях.

За прогнозами синоптиків, літня спека може розпочатися вже в травні. З настанням стійкого тепла й переміщенням атмосферних фронтів формуватимуться хмари, які спричинятимуть грози, град, зливи та шквали.

Джерело: Oboz.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень