Андрій Шевченко ОФІЦІЙНО став тренером футбольного клубу Італії

До червня 2024 року

Український футболіст та тренер Андрій Шевченко уклав угоду з власником італійським ФК «Дженоа» і керуватиме клубом до 30 червня 2024 року.

Один з найстаріших ФК Італії привітав Шевченка у своїх лавах. Зазначається, що власник клубу, компанія 777 Partners, побажала українцю плідної роботи на посаді тренера «Дженоа».

За даними італійських інсайдерів, контракт Андрія Шевченка з «Дженоа» передбачає зарплатню в 1,8 млн євро на рік, а також бонуси.

Для Шевченка «Дженоа» стане другим досвідом роботи у якості тренера, перед цим він упродовж 5 років працював тренером збірної України.

Шевченко неодноразово зазначав в інтерв'ю, що після роботи тренером збірної хоче спробувати свої сили в клубі. І натякав, що бачить себе саме у чемпіонаті Італії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень