ON-LINE

Аматори Рівного об’єдналися проти свавілля очільника Федерації велосипедистів України

понеділок, 08 липня 2019
Сергій Паладійчук та Ольга Віюк. Фото — Ольги Віюк.

Аматори та учасники велоклубу «Градієнт», після зборів, вирішили, що не створюватимуть окремої організації, яка опікуватиметься велосипедним спортом.

- Прийняли єдине логічне на сьогодні рішення вступати масово до чинної федерації, щоб мати більшість на майбутніх засіданнях. Бланк заяви з понеділка можна буде заповнити в магазині «Рівело». У федерації Рівненської області – теж є проблеми, скоро вибори голови, тож ми б хотіли брати участь у цьому процесі. Хотілося б, щоб обласні осередки Федерації велоспорту України мали притомних очільників, адже від цього залежить уся картинка в цілому, — каже інструктор велоклубу «Градієнт» Ольга Віюк.

Нагадаємо, у лютому цього року на сторінці Федерації велосипедного спорту України, у соціальних мережах, голова всеукраїнської федерації Олександр Башенко, писав образливі коментарі на адресу Ольги Віюк.

Тож через це Ольга Віюк – організатор багатьох аматорських турнірів у Рівному – приєдналася до флешмобу #підтримуюганнусоловей.

Щодо Ганни Соловей – то їй Башенко і взагалі погрожував виключенням зі складу української збірної, яка має представляти країну на Олімпіаді.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного