![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Яка перебуває у незаконному обігу
Скористатися правом здати зброю та уникнути відповідальності жителі області зможуть до 31 жовтня, нагадують у поліції.
За чотири дні до поліції добровільно здали 53 одиниці зброї та спецзасобів, із них нарізної — 6, гладкоствольної – 28, саморобної – 10, холодної — 3, газових пістолетів, револьверів -1, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями – 5, а також 6 набоїв до спецзасобів.
- Найчастіше під час місячників добровільної здачі зброї громадяни приносять зброю померлих близьких родичів для оформлення її у встановленому законом порядку. Однак маємо також випадок здачі жителем Костопільщини саморобного меча, якого він виготовив для вирубки сосни та впорядкування присадибної ділянки, — зазначив старший інспектор сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи ГУНП Юрій Власюк.
Під час проведення місячника громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за її незаконне придбання та зберігання.
Добровільно здати вогнепальну, холодну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби можна у територіальних відділах та відділеннях ГУНП, а також звернувшись до працівників дозвільної системи чи до дільничних офіцерів поліції області.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК