Активісти провели «ялинковий рейд» на ринку Рівного

Сад історій у Рівному

Активісти «Саду історій у Рівному» після рейду написали на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук такий пост:

Цього року також немає надійного контролю. Тому не рекомендуємо на ринку купувати ялинки, якщо не хотіли б випадково придбати вкрадену з лісу красуню.

Маркування помітили лише на кількох ялинках, решта чіпів - у кишенях продавців. Вони з радістю вам їх повісять на ялинку, якщо ви про це не забудете нагадати.

Документи теж покажуть, якщо запитаєте, але це в основному на рівні дозволу торгівлі та накладних з розсадника, який отримав сертифікат на продаж.

Дуже багато ялинок продають у горщиках з землею. Але це не те саме, що спеціально вирощена ялинка з комом, яку потім можна пересадити. Продають їх без маркування, бо  воно «не вимагається» на живу. Радимо купувати ялинку в горщиках в лісництві (вони у них, як і зрубані, теж маркуються) або в перевірених розсадниках (ком має бути обгорнутий мішковиною).

Щодо гілочок, то теж, де і як їх зрізали, ніяким чином проконтролювати неможливо.

Нагадаємо, на Рівненщині готові повернути 75% вартості новорічної ялинки. Цього року ДП «Клеванський лісгосп» проводить реалізацію новорічних ялинок у горщиках із закритою кореневою системою.

Ціни стартують від 120 грн - за новорічне дерево висотою від одного до 1,3 м. А от за ялинку в 1,4 – 2 м доведеться викласти 140 грн. 

Після Новорічних свят кожен покупець може повернути живу ялинку у горщику (у належному стані) та отримати 75% компенсації від її вартості.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень