Актриса драмтеатру м. Рівне отримала особливу мистецьку премію

Премія названа на честь Героя Небесної Сотні 

Жанна - всередині. До речі, на фото - тріо "Веремія", яке утворили три актриси Рівненського драмтеатру. "Веремію" можна чути на Радіо Трек у проєкті "Знай наших". Фото - зі сторінки Жанни Мулярчук (Бичковської) у Фб.
Жанна - всередині. До речі, на фото - тріо "Веремія", яке утворили три актриси Рівненського драмтеатру. "Веремію" можна чути на Радіо Трек у проєкті "Знай наших". Фото - зі сторінки Жанни (Мулярчук) Бичковської у Фб.

У неділю, 16 жовтня, у Рівному вперше вручали Міську молодіжну премію імені Олександра Храпаченка. Це відзнака в галузі театрального мистецтва.

- Цьогоріч цю відзнаку разом з нагрудним знаком та премією ми вручили Жанні Мулярчук – співачці, яскравій представниці української молоді, мешканці тергромади, яка своєю діяльністю сприяє розвитку театральної справи у Рівненській громаді, - повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Зазначимо, що лауреат премії імені Олександра Храпаченка отримує й грошову винагороду в розмірі 35 тис. грн.

Міський голова Олександр Третяк після вручення премії Жанні Мулярчук. Фото зі сторінки Третяка у Фб.
Міський голова Олександр Третяк після вручення премії Жанні Мулярчук. Фото зі сторінки Третяка у Фб.

 

Олександр Храпаченко -  активіст Євромайдану. Театральний режисер-початківець. Убитий пострілом снайпера на вулиці Інститутській у Києві. Герой Небесної Сотні. Герой України.

Олександр Храпаченко. Фото з його особистого архіву, яке часто поширюють у ЗМІ.
Олександр Храпаченко. Фото з його особистого архіву, яке часто поширюють у ЗМІ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень