Актриса драмтеатру м. Рівне отримала особливу мистецьку премію

Премія названа на честь Героя Небесної Сотні 

Жанна - всередині. До речі, на фото - тріо "Веремія", яке утворили три актриси Рівненського драмтеатру. "Веремію" можна чути на Радіо Трек у проєкті "Знай наших". Фото - зі сторінки Жанни Мулярчук (Бичковської) у Фб.
Жанна - всередині. До речі, на фото - тріо "Веремія", яке утворили три актриси Рівненського драмтеатру. "Веремію" можна чути на Радіо Трек у проєкті "Знай наших". Фото - зі сторінки Жанни (Мулярчук) Бичковської у Фб.

У неділю, 16 жовтня, у Рівному вперше вручали Міську молодіжну премію імені Олександра Храпаченка. Це відзнака в галузі театрального мистецтва.

- Цьогоріч цю відзнаку разом з нагрудним знаком та премією ми вручили Жанні Мулярчук – співачці, яскравій представниці української молоді, мешканці тергромади, яка своєю діяльністю сприяє розвитку театральної справи у Рівненській громаді, - повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Зазначимо, що лауреат премії імені Олександра Храпаченка отримує й грошову винагороду в розмірі 35 тис. грн.

Міський голова Олександр Третяк після вручення премії Жанні Мулярчук. Фото зі сторінки Третяка у Фб.
Міський голова Олександр Третяк після вручення премії Жанні Мулярчук. Фото зі сторінки Третяка у Фб.

 

Олександр Храпаченко -  активіст Євромайдану. Театральний режисер-початківець. Убитий пострілом снайпера на вулиці Інститутській у Києві. Герой Небесної Сотні. Герой України.

Олександр Храпаченко. Фото з його особистого архіву, яке часто поширюють у ЗМІ.
Олександр Храпаченко. Фото з його особистого архіву, яке часто поширюють у ЗМІ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень