

У п’ятницю, 17 серпня в місті Сарни проводились спільні тактико-спеціальні навчання підрозділів Національної поліції підпорядкованих Сарненському відділу та 8-ї державної пожежно-рятувальної частини, а також екстреної медичної допомоги.
Згідно тактичного задуму під час проведення футбольного матчу група агресивно налаштованих людей зірвала матч та почала чинити безлад.
Під час навчань було відпрацьовано комплекс спільних дій по забезпеченню охорони публічної безпеки та порядку, ліквідації надзвичайних ситуацій та надання першої медичної допомоги потерпілим при проведенні заходів за участі великих груп громадян.
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Посольство України у Польщі оприлюднило важливу заяву для українських чоловіків
Спроба провалилася: українців повернули з польського кордону через негаразди в документах
На якому поверсі краще жити: ви будете здивовані і навіть схочете змінити житло
У багатоповерхівці на Рівненщині гасили пожежу (ФОТО)
Скільки дає реформа: медики Рівненщини отримали перші підвищені зарплати
Рятувальники ліквідовували пожежу, яка поширилася відразу на два господарства (ФОТО)
«Одну дитину вони витягли відразу, але вона була без ознак життя», - подробиці трагедії на Рівненщині
Отруйні комахи все частіше дошкуляють жителям Рівненщини
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415