Аеропорт у Рівному отримав додаткові гроші на ремонт

Йдеться про відновлення світлосигнального обладнання

Рівненщина отримала ще майже 75 млн грн субвенції від держави.

Кабінет Міністрів України направив 74,2 млн грн на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери, розповів голова ОДА Віталій Коваль.

З цієї суми обласний бюджет отримає 61,2 млн грн. Кошти будуть направлені на реконструкцію системи світлосигнального обладнання Міжнародний аеропорт Рівне - 60 млн грн.

Віталій Коваль

- 60 мільйонів державних коштів виділили на відновлення системи світлосигнального обладнання. Нагадаю, місяць тому 35 мільйонів надійшло на реконструкцію радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу летовища.

 

Уже найближчим часом в аеропорт Рівного заїде техніка для початку робіт. Рівненська ОДА провела усі необхідні тендери, - зазначив очільник краю Віталій Коваль.

Нагадаємо, що Рівне потрапило до переліку міст програми Президента «Велике Будівництво» з розбудови регіональних авіахабів. Планується, що за кілька років в українських містах додатково з'явиться 16 аеропортів.

На реконструкцію басейну ЗОШ №7 м.Дубно спрямують 1,2 млн грн. Ще 13 млн грн підуть до бюджету Костопільської ТГ - на будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської ДЮСШ.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень