Адвокат пояснив, що буде з чоловіками, котрі купили «липовий» висновок ВЛК про стан здоров’я

Можуть воювати, але не хочуть

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Адвокат Олег Леонтьєв пояснив, що загрожує чоловікам, які «на папері» непридатні до військової служби за станом здоров'я, проте насправді можуть служити.

У тих осіб, я вважаю, ніякої не може бути відповідальності. Він скаже – я дуже ретельно ставлюся до свого здоров'я. У кожної людини різні типи темпераменту. Людина-іпохондрик себе вічно вважає хворобливою. У неї з носа закапало – вже вважає, що коронавірус, туберкульоз і бозна-що. Голова трошки заболіла – ой, напевно пухлина в голові. Людина не має ніякої відповідальності, – пояснив Олег Леонтьєв.

За його словами, людина нестиме відповідальність лише у випадку, коли буде доведено, що він заплатив гроші, якимось незаконним чином отримав незаконне рішення, дав неправомірну вигоду, хабаря члену військово-лікарської комісії. 

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підписав указ про перевірку всіх рішень військово-лікарських комісій про непридатність до служби військовозобов'язаних чоловіків, які були видані від 24 лютого 2022 року.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень