Адресу органного залу хочуть перейменувати

А також впорядкувати прилеглу територію

У Рівному біля органного залу хочуть впорядкувати територію.

Працівники філармонії та мешканці розташованих поруч будинків нарікають на рівнян, що хаотично паркують там свої автівки. За словами директора філармонії Миколи Орешка, він вже неодноразово звертався до правоохоронців, аби ті контролювали порушників правил дорожнього руху, однак поки на його звернення ніхто не зреагував.

Також Микола Орешко додав, що філармонія звертається до місцевої влади з ініціативою облагородити прилеглу до органного залу територію та перейменувати адресу мистецької установи на Майдан Музики,1:

– Територія належить не обласній філармонії. Обласна філармонія має тільки півтора метра від органного залу. Решта – належить місту. Так само і огорожа, і все інше. І міська влада погодилась і підтримала цей наш проект. Вони хочуть і бруківку там покласти, і лавочки зробити, і деревця. Щоб це було культурно. Хочеться, щоб це називалося Майдан Музики,1.

Додамо, що минулого року на будівлі органного залу відремонтували годинник. У філармонії обіцяють, що вже незабаром рівняни зможуть почути його бій та дізнаватися, котра година. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень