Adobe назвав найпопулярніші емодзі 2021

Смайлик, який регоче до сліз, посів перше місце

Згідно зі звітом Adobe Global Emoji Trend Report за 2021 рік, 67% людей, які використовують емодзі, вважають, що ті, хто додає у повідомлення смайлики, більш доброзичливі та приємні, ніж ті, хто нехтує емодзі. На їхню думку, смайли – важливий засіб комунікації, який полегшує розуміння.

Так, розробник шрифтів Adobe і творець емодзі Пол Гант каже:

Люди емоційніше реагують на образи, тому смайли допомагають наблизити тон голосу, жести, емоції. В цьому їхня сила: емодзі сприяють глибшому розумінню почуттів, які закладені в наших повідомленнях.

Отже, перше місце серед найпопулярніших смайлів 2021 року посів «регіт». На другій сходинці – «великий палець догори». Далі йде «серце», смайлик з поцілунком і смайлик, який плаче.

Загалом, якщо вірити Emojipedia, на сьогодні існує 3521 смайлик.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень