В одній зі шкіл Рівного у класах лише +11 градусів

В управлінні освіти пояснили, чому холодно

«11 градусів тепла – у класах у Рівненській ЗОШ №22. Діти сидять за партами у верхньому одязі». Таке повідомлення надійшло до Радіо Трек від слухачки. У школі дійсно холодно, підтверджує начальник управління освіти Богдан Турович. Навчальний заклад ще не встигли відігріти після зимових канікул:

- Теплотраса спочатку проходить через гімназію «Гармонія», а потім йде до ЗОШ №22. Ця школа більша по розмірах і після канікул її не встигли прогріти, бо тоді відключали опалення.

 

Ще вчора була недостатня температура теплоносія, сьогодні вже 57 градусів на вході у школу.

 

Думаю, сьогодні ситуація стабілізується, виправиться й у школі будуть нормальні умови для навчання учнів.

Низька температура у класах лише в одній школі Рівного, зауважив Богдан Турович. Про порушення температурного режиму в інших навчальних закладах міста повідомлень до управління не надходило.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень