

Зазвичай причина пожеж — одна, кажуть в управлінні ДСНС області
26 осіб загинули на Рівненщині внаслідок пожеж. Загалом від початку року в області сталося 1139 пожеж і це на 2% менше ніж торік.
Основною причиною пожеж є необережне поводження з вогнем, тож місцевій владі потрібно посилити роботу з населенням щодо навчання правилам безпеки під час користуванням газовими та електроприладами, говорить заступник начальника управління ДСНС області Олег Панюк:
Звертаюсь до керівників тергромад на місцях, проведіть роботу з вразливими категоріями населення.
З настанням холодів люди почали більше користуватися пічним опаленням, пішло навантаження на електромережі, бо люди використовують обігрівачі і часто, як кажуть, кустарного виробництва, а не заводського.
Особливу увагу керівників тергромад просять звернути увагу на неблагополучні та багатодітні сім’ї і пенсіонерів. Зокрема, знайти шляхи і допомогти таким категоріям населення організувати безпечний обігрів приміщень.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Передвісник перемоги»: цієї ночі у Рівному помітили надзвичайне природне явище (ФОТО)
Любов їм байдужа: знаки Зодіаку, які зовсім не вміють любити
«Мобілізація! Повістка! Військкомат!…»: волонтер та воїн із Мелітополя звернувся до українських чоловіків
Футболіст, який засвітився на «п'яних вечірках», пояснив про «воювати до останнього українця» (ФОТО)
Чому зрілі жінки притягують молодих чоловіків, як магніт: Пояснення психолога
Десятки рятувальників Рівного ліквідували пожежу серед гаражів. Могли згоріти люди
Стовп диму над Рівним налякав усе місто. Рятувальники мчать на Білу (ФОТО/ВІДЕО)
Шокирующие кадры эвакуации людей с высотки в Киеве: люди дышали в маске поочередно с пожарными (ФОТО)
У Рівному ледь не згорів чоловік (ФОТО)
84-річна жінка загинула на пожежі у Сарненському районі
У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:
11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте
На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.