MARUV стала ведучою російського каналу «МУЗ-ТВ»

«Для різноманітності і розвитку – потрібно і можна разочок стати ведучою» (с)

Скандальна співачка MARUV, яка народилася і виросла в Україні, вирішила стати ведучою на російському музичному телеканалі «МУЗ-ТВ». Зірка з'явиться на екранах вже 23 липня, повідомило видання tele.ru.

Сама співачка прокоментувала пропозицію від російського телеканалу словами про те, що людині завжди потрібно пробувати щось нове.

Для різноманітності і розвитку – потрібно пробувати і можна разочок стати ведучою. Думаю, в такій комунікації з глядачем важливо чітко говорити, стежити за дикцією і артикуляцією - ось і все, взагалі-то.

 

Щодо образу, я люблю незвичайні речі - це як окремий вид мистецтва і мій спосіб самовираження, - заявила MARUV.

На «МУЗ-ТВ» співачка проведе ефір в рамках проєкту «Російський чарт». Там вона буде обговорювати російських виконавців і називати кращих з них. Шоу виходить щоп'ятниці, вести його запрошують різних зірок.

Примітно, що на своїй сторінці Instagram співачка не поспішає хвалитися новою роботою. MARUV не коментує свою участь у російському телепроєкті, ймовірно, побоюючись нової хвилі негативу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Теги: MaruvМУЗ-ТВ

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень