У МОЗ розповіли, коли українці зможуть зняти маски

Прогнози не надто втішні

Фото із сайту Pexels
Фото із сайту Pexels

Українці зможуть зняти маски, якщо в країні буде високий рівень вакцинації або світ попрощається з COVID-19. Про це розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю ТСН.

Також він зазначив, що найближчим часом від масок повністю не зможуть відмовитися навіть вакциновані українці.

Я б не радив їх знімати. Чому? Попри вже проведену вакцинацію, на те, що частина людей, які перехворіли, навіть на тлі поліпшення епідемічних показників міжнародні організації, ВООЗ, CDC вводять додаткову норму навіть для вакцинованих людей продовжувати носити маски, особливо, коли ми знаходимося в замкнутому просторі або якщо недостатній рівень вентиляції й ми не можемо гарантувати, що люди не заразяться, - пояснив санлікар.

На фото: головний санітарний лікар Ігор Кузін

Крім того, він вказав, що маски в приміщеннях українці будуть носити ще довго.

Я б не сподівався на колективний імунітет занадто сильно. Кількість українців, які перехворіли, не сильно велика. Проста математика показує, що це близько 2,5 млн осіб. Ми маємо попередні цифри дослідження з визначення тих, хто перехворів.

 

Попередні цифри говорять, що принаймні 32% перехворіло. Тобто, якщо 32% вже мають імунітет, плюс, якщо ми зробимо 10 млн щеплень, і, враховуючи темпи вакцинації, в осінній період ми вийдемо на 50-60% імунітету, - заявив Кузін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень