Шрами на обличчі і тимчасова сліпота: все через TikTok

Поради в соцмережах не завжди можуть бути корисними!

Учасниця конкурсу Big Brother з Австралії застерегла жінок, щоб вони не пробували все на собі, що бачать на TikTok. Адже вона на своєму прикладі переконалась в небезпеці лайфхаків, які можна побачити в додатку.

Дівчина скористалась б'юті-хаком  й отримала шрами на обличчі й тимчасова осліпла.

Для тих, хто запитує, чому я постійно ношу маску з блакитної глини протягом усього шоу, ось як виглядало моє обличчя за тиждень до того, як я увійшла в будинок, тому я завжди нафарбована і моя шкіра завжди покрита.

 

Це результат після спроби видалити рубці, які я завдала собі, намагаючись зробити домашню косметичну процедуру, яку я побачила на відео в Тік-струмі. Будь ласка, не намагайтеся робити косметичні процедури «Зроби сам» або «вдома». Я потрапила в лікарню з тимчасовою втратою зору через пухлину і сильно захворіла від інфекції, не кажучи вже про те, що моє обличчя було невпізнанним.

 

Довірте це професіоналам ???? ???? ✨ дякую@ bigbrotherau за те, що я такий супер-милий. Лякає темна пігментація, в той час, як мені досить пощастило, що у мене не було келоїдних рубців, і поверхня моєї шкіри залишилася гладка, пігментація дуже темна і очевидна . Відредагуйте ще раз: я буквально встромила голки глибоко в шкіру, це не висип, лол, - підписала дівчина пост на своїй сторінці в Instagram.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень