Як день тижня, в який народилася ваша дитина, впливає на її життя

У кожного дня є своя планета-покровитель і це впливає на темперамент і здібності людини

Чому одні діти ніяк не можуть всидіти на місці, інші твердо стоять на своєму, а треті постійно літають у хмарах?

У астрологів є відповідь на це питання – просто нами керують планети-покровителі того дня тижня, в який ми народилися.

Понеділок

Дітки, народжені в перший день тижня, дуже добрі і вразливі. Для них дуже важливе визнання соціуму. Понеділком керує Місяць, який підсилює творчі якості. У майбутньому варто остерігатися поганих компаній, оскільки негативна якість Місяця – це швидкі впадання в будь-які залежності.

Часто народжені в понеділок бачать віщі сни, відчувають вібрації тонкого світу, тому що Місяць наділяє людей інтуїцією й чутливістю. Їм можуть важко даватися точні та природничі науки, наприклад, математика або фізика. Дітей понеділка краще в школу віддавати пізніше.

Вівторок

Народжені в цей день знаходяться під управлінням Марса: стрімкої та швидкої планети. Їм потрібно все робити одразу. Діти вівторка часто стають спортсменами, олімпійськими чемпіонами, успішними військовими або професіоналами автомобільної справи. Якщо поруч з ними буде сильний партнер, можуть стати найвидатнішими політичними лідерами і навіть президентами.

Їх відрізняє вміння швидко сприймати інформацію, але в більшості випадків знання залишаються поверхневими. Більше уваги варто приділяти вмінню концентруватися.

Середа

Управитель цього дня – Меркурій. Діти, народжені в середу, стануть прекрасними учасниками переговорів і ораторами. З них вийдуть хороші менеджери з продажу і викладачі. Але є і негативні сторони – вони можуть обманювати і маніпулювати. Девіз при спілкуванні з дітьми середи – «довіряй, але перевіряй».

Четвер

Планета дня – Юпітер. Це незвичайні діти, які люблять виходити за межі, робити нове і незвичне, дивне. Вони завжди за максимальний розвиток, прагнуть здобути гарну освіту, вони можуть стати чудовими вченими, лікарями і дослідниками, які ведуть планету і людство за собою. У школі можуть навчатися погано, але потім розкритися в інституті і в житті. Дітям, народженим в четвер, важливо давати можливість до розкриття потенціалу і не блокувати їхній інтерес до навколишнього світу.

П’ятниця

Покровитель – Венера, планета любові і краси. В цей день народжуються власники красивого голосу, які вміють всім сподобатися. Діти п’ятниці домагаються успіху за допомогою своєї харизми і внутрішнього світла. Вони дуже творчі, тому кращі професії для самовираження – дизайнер, артист, фотограф і художник, тобто все, що допоможе поділитися красою зі світом.

Що стосується здоров’я, то варто відзначити схильність до повноти. Приділяйте увагу спорту і правильному харчуванню.

Субота

День Сатурна, планети обмежень і дисципліни. Дітей суботи потрібно виховувати строго, їм це на благо. Необхідно обмежувати, навчити ставити межі, інакше вони можуть в майбутньому багато чого втратити. У них є всі шанси стати великими бізнесменами і прекрасними кар’єристами. Часто стають дуже багатими.

Для здоров’я бажано жити в теплому кліматі, холодний може викликати депресію. Проблемна сфера – міжособистісні відносини.

Неділя

Народжені під Сонцем мають хороший смак, вони зазвичай доглянуті і красиві. Люблять перебувати в центрі уваги, в іншому випадку у них все валиться з рук. Дітей неділі потрібно обов’язково хвалити – і педагогам, і партнеру, і батькам. Вони страждають, якщо їх не цінують і не повторюють про те, які вони молодці.

На жаль, їх яскравість часто притягує поганих людей, які злітаються як метелики на світло. Діти неділі мстиві – якщо їх образити, можуть витончено відплатити за це.

Джерело - tobemom.sitе

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень