Переможниця «Холостяк-11» зізналася, що потрапила на проєкт не по своїй волі

Анна Богдан зізналася, чи разом вони з «Холостяком» після шоу

Фінал реаліті-шоу «Холостяк-11» став справжньою несподіванкою для глядачів. В шоу виграла колишня дружина керівника Офісу президента України Ганна Богдан. А ось шанувальники чекали, що Михайло Заливако зробить вибір на користь Юлії на прізвисько «Зайка», яка стала фавориткою проєкту ще на самому початку.

Виявляється, дівчина навіть не збиралася йти на шоу. Переможниця шоу  Анна Богдан зізналася, що потрапила на проєкт не по своїй волі:

 – Нас з Мішею звів збіг обставин. Завдяки наполегливості своєї сестри, я заповнила анкету на проєкт. Завдяки нашому спілкуванню в скайпі - він зрозумів, що щось в мені його чіпляє. Завдяки тому, що я не боюся висловлювати свою думку і показувати справжні емоції - він побачив мене справжню, - зазначила Анна Богдан.

Обраниця «Холостяка» зізналася, що в цьому світі немає ідеальних людей, а тому ти обираєш собі в партнери ту людину, з чиїми мінусами ти готовий миритися і навіть жити.

Анна Богдан зізналася, що найбільш часте питання, яке вона отримує - чи разом вона ще з Михайлом.

– Так склалося, що більшість пар, які зустрілися на проєкті, в реальному, часом рутинному житті - розходилися. І це нормально. Адже кожен день ми пізнаємо людину в різних життєвих ситуаціях... Впевнена, що кожному з вас це знайомо, - відповіла переможниця шоу.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень