«Україну потрібно позбавити права оцінювати виступи учасників від країни-агресора: це аморально», - Кондратюк

Щодо оцінювання учасниці з Росії.

Відомий продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк виступив із комплексною заявою щодо пісенного конкурсу Євробачання. Він виклав її у Фейсбук

 

Заява цікава ще й тим, що Кондратюк був членом українського «професійного журі», яке виставляло оцінки іншим країнам – учасницями «Євробачення 2021».

Подаємо далі авторський текст без змін

ХЕЙТЕРАМ НА ЗАМІТКУ

Так, пишу перший і останній пост щодо Євробачення 2020/2021. Я був членом професійного журі від України, тому не мав права висловлювати свою думку з приводу виступів учасників до закінчення конкурсу. В тому числі – пости в підтримку учасника від України. Отже, стисло:

1) Gо A – молодці! Не вірив, що вони могли перемогти, але був впевнений, що пісня Shum – конкурентніша, ніж Solovei. Особливо – її нове аранжування, яке звучало на сцені Роттердама. Про що сказав Каті особисто в програмі «Кондратюк у понеділок». Браво гурту, браво Нацвідбору на Євробачення, браво телеглядачам України, які проголосували за Gо A. Найкращий виступ гурту від України. Гринджоли та ОТорвальд посіли, здається, останні місця

 

2) Я судив, як відчував, максимально чесно в своїй системі музичних/пісенних координат/уподобань/розумінь, геополітикою не переймався (про голосування за учасників від Росії – країни-агресора, напишу в постскриптумі). Як і інші мої українські колеги, як мені здалося. Очевидно, що деякі країни ТУПО обмінялися 12-ками, деякі просто традиційно, незалежно від учасника, голосують за ту чи іншу країну. Кіпр та Греція на моїй пам'яті перегляду Євробачення ( з 2003го) ще жодного разу не оцінили один одного інакше, ніж на 12 балів! Якщо я не правий – виправте. Рожа ФК в команді М – це моветон, але йому цього «нє панять».

 

3) Щодо відсутності оцінки Литві від нашого журі, то можете хейтити скільки завгодно, я навіть можу з вами погодитись, враховуючи вищесказані геополітичні «розклади», але мені особисто пісня і виступ «не зайшли».

 

4) Українське професійне журі ЄДИНЕ, чия перша трійка найкращих учасників співпала з трійкою результатів Євробачення!!!

 

5) Моїм особистим фаворитом була Франція. Barbara Pravi та її Voilà. Цікаво, що коли я вперше був членом національного журі – на дитячому Євробаченні 2020 (разом з Катею Павленко!), перемогла «в одні ворота» чарівна 11-річна Valentina з Франції. З піснею J'imagine, яку написала для неї...Barbara Pravi!

 

P.S. Щодо оцінювання учасниці з Росії. Як на мене, оргкомітет Євробачення повинен перейняти досвід УЄФА, і позбавити можливості Україні оцінювати виступи учасників від країни-агресора, а Росію - оцінювати учасника від України. Я вважаю аморальним оцінювати будь-що і будь-кого, хто представляє країну-агресора! Для мене особисто агресор завжди на останньому місці незалежно від виду змагання! Музика може бути поза політикою, музиканти та співаки - ніколи (мова по тих з них, у кого є мізки і честь).

 

P.P.S. Хейтерам на замітку: на Євробаченні-2018 Литва не дала Україні, від якої виступав Melovin, ЖОДНОГО балу. Ні журі, ні телеглядачі. Чи означає це, що у 2018му Литва як держава не підтримувала Україну? Ні, не означає. Костя Бочаров, до слова, на тому Євробаченні посів 7е місце по глядацькому голосуванню

 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень