Alyona Alyona розповіла, як втратила цноту з незнайомцем (ВІДЕО)

«Бути незайманою вважалося ганебним» (с)

Популярна українська реперка Alyona Alyona розповіла про свій перший сексуальний досвід.

За словами виконавиці, вона втратила цноту через тиск однолітків. Alyona Alyona розповіла, що коли вона була підлітком, то бути незайманою вважалося ганебним. Тому вона мріяла переспати з людиною, яку вперше бачить.

Мені хотілося знайти його, нехай це буде грубо, використовувати, або дати йому використовувати себе для своїх цілей, і щоб все, його ніхто не бачив. І у мене так і сталося, як я хотіла.

 

Я цю людину побачила через три роки, після того, як це сталося. Він був не місцевий. Він вийшов з автобуса, пішов у магазин, це було далеко. Але зараз я думаю: «Господи, кого ти слухала?» - розповіла вона.

Розповідь артистки розпочинається з 12:12 хвилини відео

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень