Польща в травні послабить карантин: що зміниться для українців

Відновлять роботу закладів й внесуть зміни в масковий режим

З 4 травня почнуть послаблювати карантин у Польщі. Очікується, що в країні знову відновлять роботу шкіл, закладів торгівлі, а також внесуть зміни в масковий режим.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Хоча третя хвиля пішла на спад, ми все ще маємо справу з дуже серйозною, великою кількістю смертей. Але ми хочемо, щоб наша економіка повернулася в нормальне русло, - зазначив Моравецький.

На фото прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький

За його словами, з 4 травня відкриваються торгові, будівельні та меблеві комплекси, а в рамках санітарного режиму будуть відкриті галереї й музеї.

З 8 травня в санітарному режимі відкриються готелі, з 15 травня - дитячі садки, ресторани й кафе, а з 29 травня вже всі школярі будуть займатися стаціонарно.

Крім того, з 15 травня скасують обов'язковий масочний режим на відкритому повітрі. При цьому в приміщеннях потрібно буде носити маски.

Також з середини місяця можна буде відвідувати відкриті спортивні майданчики, а з 29 травня - відкриються тренажерні зали та фітнес-клуби.

Проте ніяких змін щодо перетину кордону не передбачено.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень