Єлизавета ІІ зробила першу заяву після смерті принца Філіпа

Королева зізналася, що переживає «період глибокої печалі»

Єлизавета ІІ зробила першу заяву після смерті принца Філіпа.

Королеві Великої Британії Єлизаветі ІІ 21 квітня виповнилося 95 років. Вона зробила першу за тривалий час публічну заяву після смерті свого чоловіка принца Філіпа.

Повідомлення опубліковано в Twitter королівської сім'ї.

Вона висловила подяку людям за «підтримку і доброту», а також зізналася, що переживає «період глибокої печалі», адже вперше за 73 роки вона відзначає свій день народження без чоловіка.

З нагоди мого 95-річчя сьогодні я отримала багато повідомлень з добрими побажаннями, які я дуже ціную.

 

Хоча ми, як сім'я, переживаємо період глибокої печалі, для всіх нас було втіхою бачити й чути, як в Сполученому Королівстві, країнах Співдружності та в усьому світі люди віддали данину поваги моєму чоловікові.

 

Моя сім'я і я хотіли б подякувати всім Вам за підтримку і доброту, надані нам в ці дні.

 

Ми були глибоко зворушені, та постійно будемо пам'ятати про те, що Філіп надав такий неймовірний вплив на величезну кількість людей протягом усього свого життя.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень