Дихати носом і правильно кашляти: Поради учня проф. Бутейка, які можуть врятувати життя (ВІДЕО)

Третя хвиля COVID-19 – надзвичайно важка

Як ви знаєте, кількість вакцин, що їх отримує Україна є дуже незначною. При цьому третя хвиля та «британський штам» заповнюють наші лікарні з неймовірною швидкістю.

Лікарів не вистачає. Їх висмоктує Польща. Обладнаних киснем ліжкомісць також більше не стає.

На цьому тлі багатьом можуть згодитися поради, озвучені ще рік тому одним з учнів відомого професора Бутейка, який вважав, що шлях до активного довголіття лежить через обмеження споживання кисню. Принаймні, - надмірного споживання.

 

Яке це має відношення до пандемії?

Рік тому, 03 квітня 2020 р. вийшло інтерв’ю з його учнем Михайлом Хруставкою: «Ніхто не вмирає ні від грипу, ні від коронавірусу».

За цей рік ми багато чого взнали нового про COVID-19, однак засадничі поради Михайла Хруставки можуть стати в пригоді багатьом і сьогодні.

Вчений та лікар із 40-річним стажем каже:

- В людини, яка дихає ротом, ніколи не може бути норми по відношенню до дихання. Рот вдихає значно більше повітря, ніж це потребує природа.


В спокої ми завжди і всі вдихаємо ніздрями. Фільтр – це є ніздрі, це носові раковини, які повітря повинні опрацьовувати.


40 процентів бруду залишається на ворсинках в носі. І слизова носа виробляє за добу в носі 500 мл слизу, яка містить лізоцим. Це природній антибіотик.

 

От повітря пройшло першу 40 процентну очистку, воно опускається в носоглотку. Далі працює глоточне кільце Пирогова, мигдалини і аденоїди.

 

Все це починає боротися за очищення повітря. І воно пройшовши цей шлях до бронхів, попадає в кров і дає нам життя.

 

Всі люди при навантаженнях дихають лише ротом. І перше і основне навантаження для людини – мова, сміх, крик, плач, співи, танці. Це є особливо важливим при пандемії.

ЛІКАР ДАЄ ПОРАДИ:

- Людина, яка виходить з дому повинна бути в масці.

 

Коли заходить в магазин, бажано мовчати, бо коли ми розмовляємо, ми вдихаємо повітря ротом.

 

Якщо вірус попадає в ніздрі він спочатку проходить через канали очищення і по слизові опускається в горло. Після чого починає першіти, лоскотати, дерти.

 

Дві години він знаходиться на слизовій і нікуди не дівається. Він вже є в дихальних шляхах.

 

Щоб він не попав в організм, ми повинні ополіскувати слизову носа і горла.

РОЗЧИН, ЯКИЙ МОЖЕ ЗУПИНИТИ ВІРУС

Коли в горлі відчуваєте першіння, пийте теплу або навіть гарячу воду.

 

Попадаючи в шлунок вірус нейтралізується. Кожних дві години бажано ополіскувати ніс за дуже простим рецептом: на 100 мл води 20-25 крапель перекису водню.

 

Цим розчином в теплій воді потрібно проводити процедури елементарного захисту.

 

Можна промивати ніс фізрозчином через піпетку. Це також очистка.

 

Якщо немає і цього, то звичайною водою. Адже з водою і слизом опускається все на горло, ми його ковтаємо і нейтралізуємо.

ПРО КАШЕЛЬ

- Кожна людина коли починає кашляти, вона вдихає повітря відкритим ротом. Ніхто не вдихає повітря носом, адже це неприємно та незручно.

 

А коли вдихаєш повітря ротом при швидкості 120 км за годину, воно змиває цей вірус ще дальше та глибше.

 

Кашель повинен бути продуктивним, а ми всі кашляємо обструктивним кашлем. Це призводить до забивання наших бронхів, їх спазму. В решті це закінчується летально.

Лікар записав окреме відео, де показав – як саме треба кашляти правильно

Натисніть плей для перегляду

ЗАКЛЮЧНА ТЕЗА:

- Знайте, дихання – це життя. У вашому житті дихання має займати перше місце, вода – друге, а харчування – третє.

 

Людина живе, тому що вона дихає, п’є воду та харчується, вживає вітаміни. І якщо ви будете активно рухатись, робити зарядку, займатись спортом, то додасте собі ще більше здоров’я.

Повністю інтерв’ю з Михайлом Хруставкою можна прочитати за посиланням ТУТ.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень