9-річний хлопчик врятував від пожежі будинок (ФОТО)

Допомогли у цьому сусіди

Учора о 12:50 до пожежно-рятувальної служби Володимирецького району надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку в с. Озеро.

Пожежа виникла в одній із кімнат житлового будинку. Усі приміщення заповнилися густим чорним димом.

Аби дістатися до місця осередку пожежі, рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору.

Як з’ясувалося пізніше, пожежу виявив 9-річний син власників, який у цей час повернувся зі школи. Помітивши, що в будинку повно диму, він побіг до сусідів, які й викликали рятувальників.

Вогонь, через брак достатньої кількості повітря, не зміг розгорітися. Однак внаслідок пожежі повністю вигоріла одна кімната та майно у ній, також вогонь знищив два вікна. Крім того, пошкоджено меблі, вікна, двері та речі домашнього вжитку в інших кімнатах будинку.

Нині причини пожежі встановлюють фахівці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень