9 лютого зійде Супермісяць: що це означає і чого остерігатися

9 лютого над Україною зійде перша Суперповня 2020 року

Супермісяць – це повний місяць, але не зовсім звичайний. Цього дня Місяць буде набагато сильнішим, тому що відстань від нього до Землі скоротиться до мінімальної.

Суперповнею називають явище, коли повний Місяць наближається до Землі на максимально близьку відстань. У такі моменти Місяць може виглядати на 14% більше і на 30% яскравіше, ніж зазвичай.

Сам момент повного місяця настане 9 лютого о 9:35, коли Місяць вже сховається. 

Термін Супермісяць був вигаданий у 1979 році для опису того, що відбувається, коли повний Місяць перебуває в найближчій до Землі точці своєї орбіти. Такі місяці виглядають дещо яскравішими і більшими, ніж зазвичай, що робить їх фаворитами серед фотографів і спостерігачів нічного неба.

Сила Місяця у цей день збільшиться. Це призведе до деяких несприятливих наслідків в різних сферах життя. Люди можуть відчувати головний біль, слабкість, втому, сонливість, нудоту, підвищення тиску і аритмію.

Наступний повний місяць також буде належати до Супермісяця і відбудеться за місяць, 9 березня.

З Суперповнею пов'язано безліч прикмет:

Не можна давати в борг – посваритеся;

Щоб вийти заміж вдало, вночі тричі миють підлогу;

Для успіху в кар'єрі спати необхідно в червоному нічному одязі;

Не можна консервувати овочі, все скисне;

Не починати важливих проєктів;

Не можна спати під місячним світлом, мучитимуть кошмари.

За матеріалами Інтернет-видань

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: повня
Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень