85 млн грн на ремонт доріг у Рівному: де саме проводять роботи? (ПЕРЕЛІК)

Гроші розпорошили по всьому місту, ремонт триває вже сьомий місяць

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

85 млн грн на ремонт доріг Рівного передбачили у департаменті інфраструктури цього року. Таку суму озвучили на одному з засідань виконкому. Сума – чимала, а от результату поки не видно. Тому редакція Радіо ТРЕК надіслала запит із проханням надати перелік вулиць, на яких мають відремонтувати дороги.

Виявляється, роботи розпочалися ще в квітні (і мають завершитись до кінця календарного року).

 

А в переліку, який надав департамент інфраструктури, аж понад 150 об’єктів. Це і поточний дрібний ремонт, і прибудинкові території, і міжбудинкові проїзди. Також туди вписали зупинки громадського транспорту та нанесення дорожньої розмітки.

Тобто, замість того, щоб якісно зробити хоча б кілька вулиць, ці гроші розпорошили по всьому місту.

Наприклад, на капремонт вулиці Медичної, що веде до пологового будинку, передбачили майже 4,5 млн. Тобто за 85 млн грн можна було б зробити капітальний 18-ти таких вулиць.

Додаємо повний перелік об’єктів, який нам надали у Департаменті у відповідь на запит

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень