7 продуктів, які не можна готувати в мультиварці: Потім вони підуть тільки в смітник

Не кладіть це в мультиварку

Мультиварка — справжній порятунок на кухні: закинув продукти, натиснув кнопку — і страва готова. Але не всі продукти підходять для такого приготування. Деякі з них просто зіпсуються, а страву доведеться викинути.

Експерти назвали 7 продуктів, які не варто готувати в мультиварці, передає unian.

Що не можна готувати в мультиварці:

  • пасту;
  • рис;
  • ніжні овочі (броколі, кабачки, спаржу, перець, цвітну капусту, шпинат);
  • зелень;
  • сушену квасолю;
  • курячу грудку;
  • пісне м’ясо.

Макарони розварюються й стають кашею, рис часто залишається твердим, а овочі втрачають форму.

Сушену квасолю треба спершу відварити, інакше вона може бути токсичною.

Пісне м’ясо та куряча грудка після тривалого готування в мультиварці стають сухими. Для таких страв краще брати жирніші шматки м’яса, як-от лопатку або стегна.

Також не варто класти заморожене м’ясо, бо воно довго нагрівається і може бути небезпечним через бактерії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень