7 крутих зачісок на кожен день – для любительок розпущеного волосся (ФОТО)

Гарно, зручно і дуже стильно

Розпущене волосся – це завжди дуже гарно і жіночно, особливо якщо локони доглянуті та блискучі. Але носити весь час просто розпущене волосся – шкідливо для здоров'я самого волосся.

Стилісти пропонують любителькам розпущеного волосся 7 стильних зачісок на кожен день, які дозволять кучерям спадати на плечі і при цьому не нашкодять їм.

Зачіски на кожен день для дівчат, які люблять носити розпущене волосся

Два хвостики на маківці

Щоб зачіска виглядала пишніше, а хвостики вийшли об'ємнішими, підкрути волосся на плойку. Тоді розділи його прямим проділом і з верхніх пасм заплети два хвостики.

Хвіст Жасмін

Збери передні і верхні локони і зав'яжи їх ззаду на маківці у хвіст, а по всій довжині одягни ще кілька резинок, підвипустивши пасма, щоб надати їм об'єму.

Хвостики Жасмин біля обличчя

Щоб волосся не падало на обличчя і не бруднилося занадто швидко, а також не заважало їсти чи працювати, частину переднього волосся по обидва боки обличчя треба заплети в хвостики, надівши по довжині кілька резинок і трохи підвипустивши пасма, щоб було схоже на хвіст Жасмин.

Пучки

Розділи волосся на рівний проділ і зроби з обох сторін два невеликі пучки тільки з переднього і верхнього волосся.

Решта волосся гарно лягатиме на спину та плечі.

Мальвінка

Класика жанру: збери переднє і верхнє волосся в хвіст на маківці і зав'яжи його в пучок.

Укладання Брі Ван де Камп

Зачіска в стилі ретро найкраще підійде дівчатам із волоссям завдовжки до плечей (+/- кілька сантиметрів). За допомогою плойки зробіть волосся ідеально рівним, підкручуючи кінці на зовнішній бік.

Така гладка зачіска надасть образу жіночності, суворості та елегантності.

Тонкі косички

Крім того, що можна зав'язати дві тонкі косички біля обличчя, ще декілька можна зробити по всій голові. Це надасть образу зухвалості та молодіжності.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень